S.C.A.R. Squadra Corse Alfa Romeo

Simulátory
Uživatelský avatar
Tomi2k9
Beginner
Beginner
Příspěvky: 19
Registrován: čtv 06. srp 2009 21:40:42
Kontaktovat uživatele:

S.C.A.R. Squadra Corse Alfa Romeo

Příspěvekod Tomi2k9 » úte 02. bře 2010 10:30:59

ISO 399MB

Kód: Vybrat vše

http://ulozto.cz/4140947/s.c.a.r.-squadra-corse-alfa-romeo.iso/?partner=658021


Recenze

Kód: Vybrat vše

http://bonusweb.idnes.cz/pc/recenze/s-c-a-r-rpg-zavody-0e0-/clanek.A050609_scar_bw.idn


Minimální konfigurace : P 1 GHz, 256 MB RAM, 64 MB 3D karta
Doporučená konfigurace : P 2 GHz, 512 MB RAM, 64 MB 3D karta

"Poprvé v závodní historii se dočkáte nutnosti vylepšovat své řidičské schopnosti, abyste obstáli v náročných zkouškách, tvořících nedílnou součást každého závodu. Přitom nelze podcenit ani soupeře, jejichž dovednosti se mají skládat z velice komplexní kombinace AI, která se posléze dokáže výrazně adaptovat na danou trať, jakož i na váš jízdní projev.

Aktuální systém skillů pak počítá se začleněním devíti odlišných schopností, rozdělených dále do tří úrovní. Mezi těmito schopnostmi najdete např. Handling (sžití s vozem pro jeho snazší a lepší ovladatelnost), Acceleration (rychlejší řazení) či zcela unikátní Tiger Effect, s nímž lze vrátit čas a napravit tak eventuálně předchozí chybu, kterážto může být též odvislá od nevhodného přerozdělení skill bodíků mezi jednotlivé vlastnosti. Vedle toho nebude chybět tradiční kupování nových aut, vybírání mezi rozličnými nabídkami od sponzorů a konečně také vylaďování (tuning) dostupného vozového parku.

Vyjma klasických okruhů se nadějete i nesmírně adrenalinových závodů v ulicích, které povedou skrze exotické lokace v Itálii, počítaje v to města Milán či Florencii. Jejich hudební kulisa se sestává z tradičních italských songů, resp. remixů od slavného Ennio Morriconeho. ..."


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na

cron