Brink (2011) SKIDROW

Bum, bum, bac
Peredator(svk)
Beginner
Beginner
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 12. kvě 2011 13:37:53

Brink (2011) SKIDROW

Příspěvekod Peredator(svk) » čtv 12. kvě 2011 13:41:56

Brink (2011-Repack)

BEZ NUTNOSTI CRACKU!!!

Iba 3 GB


Obrázek

Obrázek

Obrázek

  http://www.abcgames.sk/?p=hry_zobraz&id=13102

  Žáner: Akčná, Adventúra
  Dátum vydania: 10. Máj 2011

  Minimálne požiadavky
  Windows XP SP3 / Vista / 7
  Intel Core 2 Duo 2.4 GHz / podobný AMD
  2 GB RAM
  NVIDIA 8800GS / ATI Radeon HD 2900 Pro
  8 GB miesta na disku

Popis:
Brink události odvíjející se v oblouku - obří plovoucí město, které je na pokraji brutální občanské války. Byl postaven jako experiment, jako je šetrná k životnímu prostředí a samo-obsažených stanoviště pro člověka. Ale výsledek byl doma nejen na jeho zakladatelů a jejich potomků, ale i pro tisíce uprchlíků nuceni uprchnout ze země, náhle zaplavila voda. Jak často se stane, mohla by obyvatelé Arka nedostal spolu navzájem a rozděleni na dva tábory - bohaté občany pod ochranou bezpečnostní personál, rebelové a ... Tyto a další jsou připraveni jít do jakékoliv délky získat kontrolu nad posledním útočištěm lidstva. Na kterou stranu se postavit?

Herní vlastnosti:
V tomto dynamickém first-person střílečka vaše postava bude vyvíjet ve všech herních módech: Kampaň je navržen tak, aby projít buď samostatně nebo společně s přítelem, můžete také vyzkoušet si ruku na multiplayer. Bez ohledu na úlohu specializace a na bitevním poli si vyberete, svět Brink Vás nezklame. Rychlé a živé bitvy, spousta možností pro vytváření jedinečných znaků a inovativní ovládací systém nechce nechat nikoho lhostejným.

Dvousečný meč: Vyberte si svou stranu, zatímco kolem single-player kampaň - primknite k ochraně nebo se stát bojovníkem v odboji. A pak se účastní on-line bitvách a spolu se svými spojenci nastavit teplo k nepříteli.

Hlavní hrdina, ale není jednoduché: Existuje celá řada různých nastavení tak, aby vám téměř neomezenou volnost při vytváření skutečně jedinečný charakter. Čím dále budete postupovat po příběhu, tím více se nám otevírají možnosti pro vás.

Play inteligentně: Použití "smart" klávesy SMART i nezkušení bojovníci mohou fungovat velkolepé a efektivní. Tato funkce doplňuje klasický kontrolní systém pro first-person střílečka a vždy umožní každému dosáhnout cílů a najít elegantní řešení složité situace.

Smazávají hranice: Brink bude okamžitě přesunout své postavy mezi režimy single-player kampaň, kooperativní a hry pro více hráčů. Můžete si projít kampaň, bojování v týmu se sedmi přáteli (nebo stejné znaky pod kontrolou umělé inteligence) proti ostatním hráčům.

Cíle a odměny: Cíle, data, zařízení - ve všech herních režimů všechny generované v reálném čase na základě své akce, odborné znalosti, postavení, umístění, a členové vašeho týmu a situace na bojišti. Budete vždy vědět, kam jít, co dělat a co si host odměňuje vás čeká.


VIDEO
http://www.youtube.com/watch?v=s-kVnw4R ... l3k0aIzcJc

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Iba 3 GB

Kód: Vybrat vše

Zakázaný server,čti pravidla
:!:


Obrázek

Zpět na

cron