Filmy o športe

Sháním film...
13108
Beginner
Beginner
Příspěvky: 1
Registrován: ned 08. bře 2009 2:26:03

Filmy o športe

Příspěvekod 13108 » stř 06. srp 2014 10:12:39

Zdravím - hľadám filmy s CZ&SK dabingom alebo s CZ&SK titulkami, ktoré sú uvedené v zozname nižšie. Jedná sa o filmy so športovou tématikou. Každá pomoc sa hodí. Ďakujem veľmi pekne tým, ktorí si nájdu čas mi s tým trochu pomôcť!!!

1973 Bang the Drum Slowly http://www.csfd.cz/film/11969-bang-the-drum-slowly/
1974 Fimpen http://www.csfd.cz/film/38071-reprezentant-pod-miru/
1976 The Bad News Bears http://www.csfd.cz/film/20438-spatne-zpravy-pro-medvedy/
1979 North Dallas Forty http://www.csfd.cz/film/15086-north-dallas-forty/
1981 Miracle on Ice http://www.csfd.cz/film/18163-zazrak-na-lede/
1983 Blue Skies Again http://www.csfd.cz/film/12800-blue-skies-again/
1983 Quarterback Princess http://www.csfd.cz/film/15750-quarterback-princess/
1984 Hockey Night http://www.csfd.cz/film/20526-hokejova-noc/filmoteka/
1984 Nadia http://www.csfd.cz/film/45964-nadia/
1984 The Bear http://www.csfd.cz/film/11143-bear-the/
1984 The Jesse Owens Story http://www.csfd.cz/film/19156-pribeh-jesseho-owense/
1985 The Slugger's Wife http://www.csfd.cz/film/20827-kdo-s-koho/
1985 Vision Quest http://www.csfd.cz/film/14840-hledani-vidiny/
1986 The Best of Times http://www.csfd.cz/film/15762-ty-nejlepsi-casy/
1986 The Last Season http://www.csfd.cz/film/128978-last-season-the/
1987 Hotshot http://www.csfd.cz/film/21356-hotshot/bazar/
1988 Everybody's All-American http://www.csfd.cz/film/4063-americky-idol/
1988 The Four Minute Mile http://www.csfd.cz/film/45890-mile-za-ctyri/
1989 C.B.C.'s Magic Hour: Rookies http://www.csfd.cz/film/315387-c-b-c-s-magic-hour-rookies/
1989 Unconquered http://www.csfd.cz/film/11686-unconquered/
1991 Across the Tracks http://www.csfd.cz/film/15395-cestou-necestou/
1991 Babe Ruth http://www.csfd.cz/film/34348-babe-ruth/
1991 Pastime http://www.csfd.cz/film/91273-pastime/
1991 Pistol: The Birth of a Legend http://www.csfd.cz/film/124740-pistol-the-birth-of-a-legend/
1991 Talent for the Game http://www.csfd.cz/film/15131-talent-pro-hru/
1992 Mr. Baseball http://www.csfd.cz/film/21133-mr-baseball/
1992 Shiko funjatta http://www.csfd.cz/film/71750-shiko-funjatta/
1992 The Comrades of Summer http://www.csfd.cz/film/9503-comrades-of-summer-the/
1994 Rise and Walk: The Dennis Byrd Story http://www.csfd.cz/film/18480-vzestup-a-pad-dennise-byrda/
1995 The Big Green http://www.csfd.cz/film/18154-zelenaci/
1995 The Last Game http://www.csfd.cz/film/178801-last-game-the/
1996 Matías, juez de línea http://www.csfd.cz/film/122024-matias-juez-de-linea/
1996 Rebound: The Legend of Earl 'The Goat' Manigault http://www.csfd.cz/film/16688-nejtvrdsi-zapas/
1996 Reggie's Prayer http://www.csfd.cz/film/33538-reggieho-modlitba/galerie/?type=1
1996 Rowing Through http://www.csfd.cz/film/87363-rowing-through/
1996 Soul of the Game http://www.csfd.cz/film/40295-soul-of-the-game/
1996 The Last Home Run http://www.csfd.cz/film/132964-last-home-run-the/
1996 True Blue http://www.csfd.cz/film/14826-true-blue/
1996 When Saturday Comes http://www.csfd.cz/film/10673-az-prijde-sobota/
1997 All Stars http://www.csfd.cz/film/91563-superhvezdy/
1997 Fame Whore http://www.csfd.cz/film/242071-fame-whore/
1997 Historias de fútbol http://www.csfd.cz/film/210916-historias-de-futbol/filmoteka/
1997 Les Boys http://www.csfd.cz/film/148292-boys-les/
1998 Boleiros - Era Uma Vez o Futebol ... http://www.csfd.cz/film/84822-boleiros-era-uma-vez-o-futebol/
1998 Les Boys II http://www.csfd.cz/film/148290-boys-ii-les/
1998 Possums http://www.csfd.cz/film/149211-possums/bazar/
1998 Slam http://www.csfd.cz/film/127750-slam/
1998 Up 'n' Under http://www.csfd.cz/film/149543-nahoru-a-dolu/
1999 A Little Inside http://www.csfd.cz/film/35664-ja-a-tata/
1999 Endurance http://www.csfd.cz/film/31957-endurance/
1999 Les Collègues http://www.csfd.cz/film/101507-collegues-les/
1999 Michael Jordan: An American Hero http://www.csfd.cz/film/114935-michael-jordan-an-american-hero/
1999 Miracle on the 17th Green http://www.csfd.cz/film/40751-miracle-on-the-17th-green/galerie/?type=1
1999 The Match http://www.csfd.cz/film/11044-zapas/
1999 Tifosi http://www.csfd.cz/film/92447-tifosi/
2000 Fussball ist unser Leben http://www.csfd.cz/film/89222-fussball-ist-unser-leben/bazar/
2000 Home Team http://www.csfd.cz/film/18160-domaci-tym/filmoteka/
2000 Perfect Game http://www.csfd.cz/film/34505-nejlepsi-hra/
2000 Price of Glory http://www.csfd.cz/film/20638-price-of-glory/
2000 Satree lek http://www.csfd.cz/film/179285-zelezne-damy/
2000 The Playaz Court http://www.csfd.cz/film/120760-proces/
2001 61* http://www.csfd.cz/film/120760-proces/
2001 A Gentleman's Game http://www.csfd.cz/film/21320-gentleman-s-game-a/bazar/
2001 Les Boys III http://www.csfd.cz/film/148291-boys-iii-les/
2001 On Edge http://www.csfd.cz/film/34712-on-edge/
2001 When Billie Beat Bobby http://www.csfd.cz/film/13039-kdyz-billie-porazila-bobbyho/galerie/?type=1
2002 Hometown Legend http://www.csfd.cz/film/106060-domaci-hvezda/
2002 Joe and Max http://www.csfd.cz/film/30494-souboj-o-vse/
2002 Jumping for Joy http://www.csfd.cz/film/154771-jumping-for-joy/
2002 The Slaughter Rule http://www.csfd.cz/film/14865-slaughter-rule-the/
2003 Playmakers – seriál http://www.csfd.cz/film/132102-playmakers/
2003 Wondrous Oblivion http://www.csfd.cz/film/75517-wondrous-oblivion/
2004 Birdie and Bogey http://www.csfd.cz/film/135897-birdie-and-bogey/
2004 Black Cloud http://www.csfd.cz/film/134820-black-cloud/bazar/
2004 Guarding Eddy http://www.csfd.cz/film/212221-guarding-eddy/
2004 Hustle http://www.csfd.cz/film/225853-hustle/galerie/?type=1
2004 In Oranje http://www.csfd.cz/film/222580-v-oranzovem/
2004 Inkasso http://www.csfd.cz/film/171177-vymahaci/
2004 Mickey http://www.csfd.cz/film/33206-mickey/
2004 My Brother's Keeper http://www.csfd.cz/film/158784-my-brother-s-keeper/
2004 Yeokdosan http://www.csfd.cz/film/187847-yeokdosan/
2005 Africa United http://www.csfd.cz/film/211185-africa-united/
2005 Les Boys IV http://www.csfd.cz/film/233011-les-boys-iv/
2005 Madison http://www.csfd.cz/film/11361-madison/
2005 My Brother... Nikhil http://www.csfd.cz/film/224360-my-brother-nikhil/
2005 Roy Jones, Jr.: Heart of a Champion http://www.csfd.cz/film/285833-roy-jones-jr-heart-of-a-champion/
2005 Strákarnir okkar http://www.csfd.cz/film/203162-strakarnir-okkar/
2005 The Goal http://www.csfd.cz/film/297890-goal-the/
2006 Footy Legends http://www.csfd.cz/film/236589-legendy-zeleneho-travniku/galerie/?type=1
2006 Fussballfieber http://www.csfd.cz/film/354570-fussballfieber/
2006 Mak tae http://www.csfd.cz/film/306351-mak-tae/zajimavosti/?type=film
2006 Pucked http://www.csfd.cz/film/231741-pucked/bazar/
2006 Studs http://www.csfd.cz/film/232744-borci/
2007 Dhan Dhana Dhan Goal http://www.csfd.cz/film/248498-dhan-dhana-dhan-goal/
2007 Firmin http://www.csfd.cz/film/259938-firmin/
2007 Futbaal: The Price of Dreams http://www.csfd.cz/film/248222-futbaal-the-price-of-dreams/
2007 Pride http://www.csfd.cz/film/226046-pride/
2007 Seukauteu http://www.csfd.cz/film/238547-seukauteu/
2007 Salir pitando http://www.csfd.cz/film/220246-salir-pitando/
2007 Schwere Jungs http://www.csfd.cz/film/244146-schwere-jungs/
2007 The Final Winter http://www.csfd.cz/film/242684-final-winter-the/
2007 Tournament of Dreams http://www.csfd.cz/film/181120-tournament-of-dreams/
2008 Hansie: A True Story http://www.csfd.cz/film/346738-hansie-a-true-story/
2008 Hope for the Broken Contender http://www.csfd.cz/film/300017-hope-for-the-broken-contender/
2008 Leaf http://www.csfd.cz/film/300017-hope-for-the-broken-contender/
2008 Linha de Passe http://www.csfd.cz/film/225742-linha-de-passe/
2008 Rudo y Cursi http://www.csfd.cz/film/231943-drsnak-a-frajer/
2008 Streetballers http://www.csfd.cz/film/264848-streetballers/
2008 The Sensei http://www.csfd.cz/film/274573-sensei-the/
2008 Two Fists, One Heart http://www.csfd.cz/film/298837-two-fists-one-heart/
2009 AmerAsian http://www.csfd.cz/film/244699-amerasian/
2009 Chasing the Green http://www.csfd.cz/film/268299-chasing-the-green/
2009 Minnesota http://www.csfd.cz/film/290407-minnesota/galerie/?type=1
2009 Pour toujours, les Canadiens! http://www.csfd.cz/film/278690-pour-toujours-les-canadiens/
2009 Rookies: Sotsugyô http://www.csfd.cz/film/271689-rookies-sotsugyo/
2009 Sabungero http://www.csfd.cz/film/345923-sabungero/
2009 The Mighty Macs http://www.csfd.cz/film/244754-mighty-macs-the/
2009 The Yankles http://www.csfd.cz/film/276120-yankles-the/
2009 Victory http://www.csfd.cz/film/256263-victory/
2010 Blue Moon Rising http://www.csfd.cz/film/334616-blue-moon-rising/
2010 Down and Distance http://www.csfd.cz/film/241722-down-and-distance/
2010 Hermano http://www.csfd.cz/film/292074-bracha/
2010 Hook Ya Crook http://www.csfd.cz/film/260097-hook-ya-crook/
2010 Chasing 3000 http://www.csfd.cz/film/228310-chasing-3000/
2010 Jin zai zhi chi http://www.csfd.cz/film/348116-jin-zai-zhi-chi/
2010 Lance et compte http://www.csfd.cz/film/295770-lance-et-compte/
2010 Max Schmeling - Eine deutsche Legende http://www.csfd.cz/film/253557-max-schmeling/
2010 Minor League: A Football Story http://www.csfd.cz/film/368540-minor-league-a-football-story/
2010 The Hammer http://www.csfd.cz/film/276023-hammer-the/videa/
2011 Breakaway http://www.csfd.cz/film/311575-breakaway/
2011 Division III: Football's Finest http://www.csfd.cz/film/308302-division-iii-football-s-finest/
2011 Geu-leo-beu http://www.csfd.cz/film/300339-geu-leo-beu/
2011 Heleno http://www.csfd.cz/film/323383-heleno/
2011 Inside Story http://www.csfd.cz/film/345846-inside-story/
2011 PlayOff http://www.csfd.cz/film/284090-playoff/galerie/?type=1
2011 Stand By http://www.csfd.cz/film/345590-stand-by/
2011 Tatanka http://www.csfd.cz/film/303553-tatanka/filmoteka/
2011 The Soccer Nanny http://www.csfd.cz/film/331257-fotbalova-chuva/galerie/?type=1
2011 Touchback http://www.csfd.cz/film/282090-posledni-gol/
2011 Turkey Bowl http://www.csfd.cz/film/354887-turkey-bowl/
2011 Wan-deuk-i http://www.csfd.cz/film/312927-natvrdo/
2012 Danh cho thang Sau http://www.csfd.cz/film/326023-danh-cho-thang-sau/
2012 Gibsonburg http://www.csfd.cz/film/344746-gibsonburg/
2012 Hitting the Cycle http://www.csfd.cz/film/318349-hitting-the-cycle/
2012 Home Run Showdown http://www.csfd.cz/film/322314-home-run-showdown/videa/
2012 Les Pee-Wee 3D: L'hiver qui a changé ma vie http://www.csfd.cz/film/342739-pee-wee-zima-ktera-zmenila-muj-zivot/
2012 Les Seigneurs http://www.csfd.cz/film/308598-seigneurs-les/
2012 Matč http://www.csfd.cz/film/317512-match/
2012 Note to Self http://www.csfd.cz/film/350730-note-to-self/videa/
2012 Paan Singh Tomar http://www.csfd.cz/film/316831-paan-singh-tomar/
2012 Peiseu Meikeo http://www.csfd.cz/film/312874-peiseu-meikeo/
2012 Peloton http://www.csfd.cz/film/325235-peloton/
2012 Sapnu komanda 1935 http://www.csfd.cz/film/337293-sapnu-komanda-1935/
2012 Treto poluvreme http://www.csfd.cz/film/326715-treti-polocas/
2013 Bhaag Milkha Bhaag http://www.csfd.cz/film/335587-bhaag-milkha-bhaag/
2013 Blinder http://www.csfd.cz/film/359053-blinder/galerie/?type=1
2013 De toutes nos forces http://www.csfd.cz/film/358717-de-toutes-nos-forces/
2013 From the Rough http://www.csfd.cz/film/293047-from-the-rough/videa/
2013 Great American Dream http://www.csfd.cz/film/244696-great-american-dream/
2013 Gridiron UK http://www.csfd.cz/film/284703-gridiron-uk/
2013 Haridas http://www.csfd.cz/film/351267-haridas/
2013 Champion of Glory http://www.csfd.cz/film/351575-champion-of-glory/
2013 Il Terzo tempo http://www.csfd.cz/film/337274-terzo-tempo-il/
2013 Isänmaallinen mies http://www.csfd.cz/film/350928-isanmaallinen-mies/videa/
2013 Kai Po Che! http://www.csfd.cz/film/321264-kai-po-che/
2013 Main Hoon Shahid Afridi http://www.csfd.cz/film/351555-main-hoon-shahid-afridi/
2013 Mr. Hockey: The Gordie Howe Story http://www.csfd.cz/film/341690-mr-hockey-the-gordie-howe-story/
2013 Season of Miracles http://www.csfd.cz/film/348163-season-of-miracles/
2013 The Investigation http://www.csfd.cz/film/335839-investigation-the/
2013 The Magnificent Eleven http://www.csfd.cz/film/283293-magnificent-eleven-the/diskuze/
2013 Underdogs http://www.csfd.cz/film/339209-underdogs/
2013 Victor Young Perez http://www.csfd.cz/film/353738-victor-young-perez/
2013 When We Were Boys http://www.csfd.cz/film/358743-kdyz-jsme-byli-kluci/galerie/?type=1
2013 Wiener Dog Nationals http://www.csfd.cz/film/340869-wiener-dog-nationals/
2014 Albatross http://www.csfd.cz/film/363538-albatross/
2014 Amori elementari http://www.csfd.cz/film/377662-amori-elementari/
2014 Break Point http://www.csfd.cz/film/348787-break-point/
2014 Draft Day http://www.csfd.cz/film/345890-draft-day/videa/
2014 Fair Play http://www.csfd.cz/film/336638-fair-play/
2014 Fastbreak http://www.csfd.cz/film/238094-fastbreak/
2014 High and Outside http://www.csfd.cz/film/362914-high-and-outside/
2014 Intramural http://www.csfd.cz/film/370964-intramural/
2014 Kano http://www.csfd.cz/film/354355-kano/
2014 Korso http://www.csfd.cz/film/359558-korso/videa/
2014 Le Temps des roses http://www.csfd.cz/film/350122-temps-des-roses-le/
2014 Million Dollar Arm http://www.csfd.cz/film/337948-million-dollar-arm/videa/
2014 Montevideo, vidimo se! http://www.csfd.cz/film/306268-montevideo-vidimo-se/diskuze/
2014 On Angel's Wings http://www.csfd.cz/film/335804-on-angel-s-wings/
2014 Pelé http://www.csfd.cz/film/360457-pele/
2014 Seve the Movie http://www.csfd.cz/film/375976-seve-the-movie/
2014 Sweetwater http://www.csfd.cz/film/346637-sweetwater/
2014 The Sons of Summer http://www.csfd.cz/film/283228-sons-of-summer-the/
2014 Unbroken http://www.csfd.cz/film/349226-nezlomny/videa/
2014 When the Game Stands Tall http://www.csfd.cz/film/341112-when-the-game-stands-tall/videa/
2014 Won't Back Down http://www.csfd.cz/film/375477-won-t-back-down/

Zpět na