Porouchaný ConvertXtoDVD

Diskuze o všem možném.
montec
Pěšák
Pěšák

Porouchaný ConvertXtoDVD

Příspěvekod montec » čtv 10. led 2008 11:05:39

Zdravím.
Nevím proč, ale v poslední době mi tento program pořád blbne, filmy mi nevypaluje do konce a když jo tak se zase sekají během filmu. Teť už nevypaluje vůbec zastaví se asi na 1,3% sekne se a nejde ho ani zavřít ani ukončit.
Neměl někdo podobný problém a ví jak ho řešit prosím? :?: Už sem ho zkusil několikrát odinstalovat a zase nainstalovat ale ani tohle nepomohlo :cry: Popřípadě doporučit (nejlíp i s odkazem ;) ) nějaký podobný snadno ovladatelný program, co umí to samé? Děkuji všem

dialer cz
Beginner
Beginner

Re: Porouchaný ConvertXtoDVD

Příspěvekod dialer cz » čtv 10. led 2008 19:33:19

A co vypalovací mechanika,nemá už svoje nejlepší období za sebou?Měl jsem ten samý problém.Je to postupně zesláblým laserem.Ve vypalovačkách je na plošňáčku trimr,kde se dá přidat intenzita svitu laser diody.Třeba by stačilo pořádně vyčistit čočku laseru.Taky se může jednat o konflikt ovladačů.Zrovna dneska jsem byl svědkem toho, že ovladače tiskárny :shock: HP změnily nastavení biosu v notebooku Acer a přivodily málem jeho smrt(zamrznutí-upečený CPU).Zkus hledat tady.

montec
Pěšák
Pěšák

Re: Porouchaný ConvertXtoDVD

Příspěvekod montec » pát 11. led 2008 14:11:34

Jo se omlouvám sem to špatně napsal ono se to sekne na těch 1,3% ještě při převodu na DVD ne při vypalování, to se omlouvám, jinak dík za tip ale vypalovačka jinak frčí dobře, problém je v tom programu, neporadily byste prosím nějaký jiný ale podobný a snadno ovladatelný jako Convert? Děkuji

Zpět na