nevím si rady

Diskuze o všem možném.
sykula
Pěšák
Pěšák

Re: nevím si rady

Příspěvekod sykula » čtv 14. úno 2008 20:47:00

to už jsem zkoušel, jsem zjistil že mi nejdou rozbalit filmy u kterých jsou hesla:-( ale heslo nepřepisuji ale kopíruju ho. tak nevim:-(

Negotiator
Moderátor
Moderátor

Re: nevím si rady

Příspěvekod Negotiator » čtv 14. úno 2008 22:21:07

sykula píše:to už jsem zkoušel, jsem zjistil že mi nejdou rozbalit filmy u kterých jsou hesla:-( ale heslo nepřepisuji ale kopíruju ho. tak nevim:-(

Jsou dvě možnosti:

1) Pokud se tahle hláška [většinou: nesouhlasí CRC v šifrovaném souboru......(chybné heslo?)] objeví HNED při zahájení extrakce jedná se o ŠPATNÉ HESLO! Nejspíše jsi ho zadal špatně, pozor na kopírování z tématu! Občas zkopíruješ heslo i s nežádoucí mezerou na začátku nebo na konci. Nebo autor heslo uvedl chybně.

2) Pokud se tahle hláška objeví až v PRŮBĚHU rozbalování nesouvisí tahle chyba se špatným heslem, ale s kontrolním součtem CRC!

Řešení:

Sleduj proces rozbalování a všimni si u jakého partu (film např. běžně rozdělen na 7 partů) Ti winrar vyhodí chybovou hlášku. No a ten stáhni znovu!!! Většinou se nestáhl korektně a celý. Ale někdy má přesnou bytovou velikost jako ostatní a přesto je stažen chybně!

No a v neposlední řadě si zkontroluj jestli máte jednu z nejnovějších verzí tohoto programu. Protože pokud někdo zabalí film např. ve verzi 3.51 a Ty máš jen verzi 2.5 nemusí Ti to jít rozbalit právě kvůli tomu.

***pokud toto nepomuze, tak odinstalovat winRAR, vycisti PC ccleanerem, restartni a nainstaluj uplne nejnovejsi verzi (klidne i necracknutou, kterou stahnes z offic. stranek) a pote nainstalovat.......pokud stale bude problem prevladat, tak asi jen reinstalace WINu (tedy pokud si nekdo dalsi nebude vedet rady).
Uploady nereuploaduji!!!
Heslo je bud Negotiator nebo ulozto-forum.cz nebo to, co je uvedeno ;)
Obrázek

Zpět na