zaostáváte

Vy se ptáte a my odpovídáme.
Negotiator
Moderátor
Moderátor

Re: zaostáváte

Příspěvekod Negotiator » sob 11. dub 2009 22:35:41

To neni tak jednoduche....ono se to vesmes objevuje na rapidu,megauploadu a az pote na free serverech.

Ale klidne muzes vyhledavat linky a prispivat - je to i na Tobe ;)
Uploady nereuploaduji!!!
Heslo je bud Negotiator nebo ulozto-forum.cz nebo to, co je uvedeno ;)
Obrázek

Negotiator
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Negotiator » pon 13. dub 2009 7:57:56

Smog píše:já jsu na forech kam dávají všechno tak já stahuju z megaupload tam se čeká jenom 45 sekund to není tolik a nebo z rapidushare.com 15 minut dřív to byla hodina

Njn, tohle forum je zamereno pouze na free servery, takze se tu proste rapid, ci megaupload neobjevi. na druhou stranu (tak jak jsem rikal vyse), muzes prispet taky svou troskou do mlyna a neco uploadnout ;) - ale nabadat te k nicemu nebudu.

A pokud stahujes z megace ci rapida, tak si prece nemas na co stezovat, protoze veskere novinky jiz mas nebo se mylim? ;)

Musis se holt smirit s tim, ze tu nebude takove mnozstvi prispevku jako na ostatnich forech (nebo bude,ale pozdeji), ale za to to mas jen na free serverech - co je pro Tebe vetsi vyhoda, ci nevyhoda,to si musis prebrat sam.
Uploady nereuploaduji!!!
Obrázek

Negotiator
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Negotiator » pon 13. dub 2009 15:35:53

tym uploaderu proste nemame (a myslim,ze ne kazdy by byl jen tak ochotny uploadovat na free servery - uz jen proto, ze to tam nevydrzi nejak extremne dlouho).

A novinky se zde taky objevuji, ale nemuzeme byt holt ve vsem prvni :D A to nemluvim o tom, ze vetsina zdejsich linku je vyhledana odjinud ;)

Ale takovou debatu muzeme vest do nekonecna a stejne bychom se nikam nedostali (nejspis)....
Uploady nereuploaduji!!!
Obrázek

boris97
Beginner
Beginner

Příspěvekod boris97 » pát 05. čer 2009 9:54:00

ja som tu bol denne(a nebol som sám) kvôli serveru uložto,nevráti sa radšej k predchádzajúcim a oveľa úspešnejším praktikám sťahovania?

Negotiator
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Negotiator » pát 05. čer 2009 11:35:11

boris97 píše:ja som tu bol denne(a nebol som sám) kvôli serveru uložto,nevráti sa radšej k predchádzajúcim a oveľa úspešnejším praktikám sťahovania?

To nevim, my se serverem uloz.to nemame nic spolecneho - maximalne nazev
....diky tomu, ze se z tohoto serveru stal non-free, byli jsme nuceni jej zakazat. - A to z duvodu, ze stale chceme byt vicemene forum, kde jsou odkazy pouze na free servery.

Kam az se hodla uloz.to uchylit, to netusim. To je treba se zeptat primo na uloz.to
Uploady nereuploaduji!!!
Obrázek

Negotiator
Moderátor
Moderátor

Příspěvekod Negotiator » sob 27. čer 2009 7:51:12

Hadak píše:Já hledám skoro každý den nějakou novinku na free servrech ale co jsou zde povolené servry tak prostě nic nenacházím.Třeba Terminátor Salvation,Stáhni mě do pekla atd vše jsem našel a stáhnul ale ze servru který je tu zakázaný.
Také jsem navrhoval povolit server ulozto.cz ale neuspěl jsem a přitom tam nikdy nemusím čekat jako se to stává na quickshare nebo slovenské servry.
Jen vidím že povolených servrů ubívá až žádný brzo nebude a pak si tu budem jen všichni psát jak se máme atd :?

Free serveru vzdycky bylo mene....a uloz.to byval dobry server (i kdyz s vypadky). Pokud stale chceme zachovat myslenku fora s free servery, tak je jasne, ze tu bude nabidka trochu omezena. Uloz.to by nebyl zakazany, pokud by se na nej dalo dostat v jakoukoliv dobu,ale ne vzdy se z nej da sosat (obsazene sloty). Narozdil od Quickshare,ktery je dostupny po cely den (i kdyz s omezenim rychlosti).

Na druhou stranu si rekneme na rovinu, ze asi nikdo z nas nechodi jen na jedno forum s temito tematy ;) -takze holt je treba obcas "zaplacnout diru" trochu jinak.
Uploady nereuploaduji!!!
Obrázek

agyeni
Beginner
Beginner

Příspěvekod agyeni » pon 08. úno 2010 18:12:05

LIDI PROSÍ ŘKNĚTE JAK SE STAHUJ TADY

Zpět na