58 minut a n****t.....lidi !!!

Vy se ptáte a my odpovídáme.
Ringo
Beginner
Beginner

58 minut a n****t.....lidi !!!

Příspěvekod Ringo » úte 08. pro 2009 20:10:05

Jsem tu poprvé a četl jsem, že shlédnutí on-line filmů je zdarma !!! Tak jsem se do jednoho zakoukal a ejhle.....po 58 minutách se to vyplo. Film má v průměru 1,5 hod. tak proč tohle? To si ten film můžete strčit víte kam? Píšete tady něco, co není pravda. Teda, mě to ale naštvalo !! Ach jo. ..... a ulevilo se mi. Ringo.

Protoze jsi vstoupil do spolecnosti celkem slusnych lidi, snaz se tak i chovat! Zacnu tim nadpisem co jsem musel upravit, priste si ulevuj nekde jinde, i kdyz chapu tvoje rozcarovani, tak tu na tve vylevy vzteku opravdu neni nikdo zvedav, vzdyt vsechno jde rici slusne... Za dalsi, pokud se chces nekde rozcilovat mel by jsi mit moznost primo na serveru

Kód: Vybrat vše

filmex.info
to ze jsme partneri, neznamena ze zodpovidame za jeho videa ! burner

stoid
Beginner
Beginner

Re: 58 minut a n****t.....lidi !!!

Příspěvekod stoid » sob 09. led 2010 22:28:46

Ahoj, trochu navážu na ten dotaz...jak to teda funguje?? Já třeba chci na něco juknout, a mě se dokonce zobrazuje že jsem překročil denní limit a musim počkat 20-50 min, tak prostě počkam celou tu dobu to by nevadilo, dam dívat se, a za chvíli za 3-5 min to napíše že mam zase pryč 63 minut. Takže v podstatě nepoužitelný :-( Jedu na wifině, takže jesli to bere nějakou IP adresu, a tady maj kolem všichni ve městě podobnou, tak se asi nikdy na film nepodivam a za druhý mě teda zajímá jak je to stim omezenim.

Díky za odpověd, nebo za link kde si to přečtu, já nic nenašel.

stoid
Beginner
Beginner

Příspěvekod stoid » sob 09. led 2010 22:31:04

Ještě navážu, já myslel že to je forum toho serveru filmex.info, nevšiml jsem si že je to pod ulozto.. Takže to mi asi neodpovíte, ale budu rád za odpověd jak se to teda má udělat i na jinym serveru, aby to nehlásilo překročení limitu a jak to teda děláte vy.

junjun
Administrátor
Administrátor

Příspěvekod junjun » ned 31. led 2010 9:54:33

jj odpovim ti , server filmex.info je take nas. Ale bohuzel s tim limitem nic nenadelam je to limit ktery ma zdroj videa. Jinak v budoucnu mozna bude moznost za sms free ucet na koukani nonstop

Zpět na