Cyberlink PowerDirector Ultra v7.00.1628 + CZ+Key

Audio, video and picture
video12
Beginner
Beginner

Re: Cyberlink PowerDirector Ultra v7.00.1628 + CZ+Key

Příspěvekod video12 » pon 03. lis 2008 7:06:41

Já bych si jenom s dovolením neodpustil malou poznámku.Tenhle ředitel má docela slušné vybavení ať už co se týká vizuálních efektů,práce s objekty,nakonec i výstupních souborů,ale dovolím si něco ohledně přirovnání k UVS.VideoStudio padá - když spadne,tak mi spadne jednou za čas a na to je jednoduchá rada,častěji ukládat,nebo zvolit aut. ukládání projektu v kratších intervalech.Mám sice slabší počítač,ale ještě jsem se v PowerDirectoru nedostal k tvorbě disku,protože po přepnutí na tuto záložku mi program VŽDY spadne!!!(PC Athlon 2700+,1GB RAM)A teď to podstatné - program sice při volbě podporuje zajímavé formy výstupních souborů(AVCHD,MPEG2 HD aj.),jenomže vždy v přednastaveném,předem definovaném režimu,s pevným bitratem,bez možností dalších voleb a to i u standartních MPEG1,2!!!Měnit datový tok(1),či rozlišení obrazu(2) lze snad jen při použití externího kodeku, nejčastěji DivX(1).Nakonec je to stejná slabina,jako u Pinnacle.Naproti tomu v UVS lze vybrat z daleko více profilů a především ve většině případů měnit datový tok a rozlišení obrazu(s fůrou možností :-)).Taháky typu program spolupracuje s Youtube nejsou opodstatněné,protože vhodný výstupní soubor lze navolit tak jak tak prakticky ve všech editorech,stačí DivX s vhodným rozlišením a datovým tokem.Nahrát na server to už snad zvládne každý,k tomu nepotřebuje průvodce.A to se nechci vyjadřovat k Youtube samotnému.Ale jinak super!Asi tak nějak :-)

feist
Moderátor
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyberlink PowerDirector Ultra v7.00.1628 + CZ+Key

Příspěvekod feist » pon 03. lis 2008 10:49:10

Díky za malou poznámku ;)
Naučte se psát česky! Buďte hrdí na svůj jazyk.
Když něco hledáte, použijte nejprve kouzelné tlačítko Hledat, než zbytečně spamovat.
Obrázek

Zpět na