Změny mezi free a zakázanými servery

Všichni číst.
feist
Moderátor
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Změny mezi free a zakázanými servery

Příspěvekod feist » pon 03. lis 2008 10:59:48

Tady se budou psát přesuny mezi free a zakázanými servery. Tzn. když se zakázaný server změní na free a naopak. Nezdá-li se vám některé přiřazení, nebo chcete nechat zařadit do free nebo do zakázaných serverů nějaký server. Napiště mi SZ (feist)

1.7.2008
Filefactory.com je zařazen mezi zakázané servery (Dostupné volné stahování bez čekání.)
Upnito.sk je přeřazen do zakázaných serverů (Nad 200MB od neprémiových uživatelů chtějí zaslat placenou SMS.)
Naučte se psát česky! Buďte hrdí na svůj jazyk.
Když něco hledáte, použijte nejprve kouzelné tlačítko Hledat, než zbytečně spamovat.
Obrázek

Remo
Moderátor
Moderátor

Re: Změny mezi free a zakázanými servery

Příspěvekod Remo » stř 26. srp 2009 10:46:55

Psal jsem "Negotiarovi" o serveru "uloz.to",prý bylo nějaké hlasování o povolení z5 toho serveru,mě přijde FREE.Když si tam někdo upne hru/film/hudbu a pod.,tak ostatní to mohou stahovat FREE(nemusí VIP),a potom tomu kdo to tam dal naskakuje kredit do VIP.....a tak to platí i obráceně................tudíž žádné SMS nebo jiné placení. :idea: :idea: :idea:

A také ho mohou používat nezávisle k tomuto "Fóru" a mít ten VIP účet.Třeba já tam mám momentálně asi 9Giga,což stačí i na jednu hru,a pořád mi to naskakuje.A je tam i výhoda těch 1200Mb ;) :arrow: ;)

Tak nevím,já bych byl pro povolení.Nemám tu do toho asi moc co mluvit,ale je to jen čistě můj názor!!!!A ty jsi moderátor,tak píši tobě nebo "Negotiarovi".
DÍKY za jakoukoli odpověď!!!!!!!!!!!!
Searchman
Remo

Neuploaduji!!Pouze hledám!!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Remo
Moderátor
Moderátor

Re: Změny mezi free a zakázanými servery

Příspěvekod Remo » stř 26. srp 2009 11:29:05

Díky,alespoň tak.Snad se osvědčí jako dobrý server. ;)
Searchman
Remo

Neuploaduji!!Pouze hledám!!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Zpět na